Szafki szkolne wykonane są z najwyższej jakości blachy stalowej. Wieniec dolny szafy wykonany jest z blachy ocynkowanej, co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed korozją. Do malowania używamy farb proszkowych największych światowych producentów. Bogata kolorystyka standardowa – 16 kolorów RAL.

>W wykonaniu standardowym oferujemy zamki cylindryczne z ryglem w 1 lub 3 punktach (w niektórych modelach). Istnieje również możliwość zamówienia innych zamków wg indywidualnych potrzeb klienta.

Większość z proponowanych szaf może być ustawiana na podstawach do szaf ubraniowych lub wykonana z nóżkami.

Szafy naszej produkcji posiadają deklaracje i certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami oraz atest higieniczny wydany przez PZH.

Dla młodszych uczniów oferujemy szafki o wysokości 1450 mm.

W drzwiach szaf ze schowkami wykonane są otwory wentylacyjne, pozwalające na swobodną wymianę powietrza w szafie. Szafy schowkowe wykonane są w różnych wersjach cenowych – w zależności od grubości i rodzaju blachy z jakiej są wykonane (m.in. ocynkowana, kwasoodporna).

Oferujemy również szafki schowkowe z dodatkowym wyposażeniem:

– drążek z haczykami,

– półka na książki, zeszyty oraz podręczne drobiazgi

W swojej ofercie posiadamy również szafy Sum S dla dzieci przedszkolnych o wysokości 1350 mm. Nawet najmłodsze dzieci bez trudności powieszą ubranie i sięgną do półek

Szatnia przedszkolna wyposażona w szafki ubraniowe wzmaga samodzielność dzieci. Dzieci posiadające swoje własne, indywidualne szafki, chętniej oraz aktywniej przygotowują się do zajęć przedszkolnych
W standardzie szafa zamykana zamkiem cylindrycznym z ryglem w 1 pkt.

Inne opcje zamknięcia:

– rygiel w 3 pkt.,

– uchwyt z zamknięciem na magnes.