Szafy wnękowe Lublin Adiom

Meble na zamówienie Lublin

Sypialnie, przedpokoje i garderoby – osobne pomieszczenia do przechowywania ubrań i obuwia – to tylko niektóre miejsca, w których szafy firmy tekst spisują się świetnie. Nasze szafy, jak sama nazwa wskazuje mogą stanowić elegancką zabudowę wnęk – wówczas są to szafy wnękowe, szafy przesuwne. Alternatywą dla nich są wolnostojące, lecz równie szykowne szafy przesuwne. Szafy wnękowe podobnie jak ich alternatywa doskonale sprawdzają się jako „magazyny” na tony ubrań, jednak w zależności od Twoich upodobań możesz przechowywać w nich co tylko zechcesz. Oprócz tego praktycznym i popularnym rozwiązaniem jest wypełnianie szafami wnękowymi garderób w całości. Wnętrze szaf tworzy nieskończenie wiele różnych konfiguracji półek, szuflad oraz drążków na ubrania – ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia. Podobnie jest z frontami: proponujemy fronty lustrzane, fronty wypełnione płytą, fronty wypełnione szkłem barwionym LACOBEL lub fronty mieszane, czyli kompilację powyższych rodzajów frontów według upodobań klienta. Szafy wnękowe firmy tekst to idealne miejsce na ubrania, oprócz tego świetnie prezentują się wizualnie – są ciekawym zapełnieniem pustych ścian oraz wnęk.

Szafy wnękowe Adiom

Niewielkie mieszkanie, przynajmniej kilku domowników i cała masa rzeczy oraz ubrań do schowania. Jak poradzić sobie z chaosem, brakiem wolnego miejsca i skromną przestrzenią w wąskim przedpokoju albo innym małym pomieszczeniu? Odpowiedzią na te problemy mogą być szafy przesuwne wnękowe i wolnostojące.

Mieszkanie, w którym spędzamy sporo czasu powinno być urządzone przytulnie, zgodnie z gustem właścicieli, ale przede wszystkim wygodnie. W firmie Adiom wiemy, że meble muszą pasować do wystroju, zachwycać wyglądem, ale też być solidne, wykonane z najwyższą starannością i funkcjonalne.

Przecież szafy wnękowe mają nie tylko zapełnić wolną przestrzeń, w którą zostały wkomponowane. Ich głównym zadaniem jest przechowywanie ubrań, dodatków i akcesoriów w taki sposób, by zapewnić porządek. Przemyślana konstrukcja i dopasowany do wymagań mieszkańców układ to lepsze wykorzystanie dostępnego miejsca i komfort użytkowania. Półki, wieszaki i skrytki projektujemy tak, by umożliwiały dobrą organizację garderoby, a jednocześnie zapewniały łatwy, wygodny dostęp do poszczególnych jej elementów.

Szafy przesuwne to doskonały pomysł w polskich mieszkaniach. W większości z nich przedpokoje wyglądają jak wąskie korytarze z niewielką wnęką na mebel. Otwierane na zewnątrz drzwi dodatkowo zabierają wolną przestrzeń. Tymczasem przesuwne panele poruszające się w jednej płaszczyźnie (prawo – lewo) pozwalają zaoszczędzić miejsce i wygodnie korzystać z zawartości szafy.

W firmie Adiom rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Od lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli, dlatego potrafimy zaproponować rozwiązania, które najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Meble indywidualne na zamówienie Lublin

Jeśli szukasz wysokiej jakości mebli na indywidualne zamówienie, to jesteś w bardzo dobrym miejscu! Firma ADIOM oferuje szeroki wybór materiałów, kolorów i wzorów, a to wszystko z myślą o naszych Klientach – ich potrzebach, oczekiwaniach, komforcie i jakości życia. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy pomagają dobrać najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego mieszkania, domu, firmy lub innego pomieszczenia. Nasze meble na zamówienie stanowią trwałe i o wysokich walorach estetycznych wyposażenie biur, aptek, bibliotek, sklepów, hoteli, domów. W naszej firmie możesz mieć gwarancje fachowej i kompleksowej obsługi z zakresu mebli na zamówienie. Jesteśmy w stanie stworzyć meble na dowolny wymiar, oparty na profesjonalnym projekcie (rzucie graficznym mebla) po konsultacji z Tobą i zapoznaniu się z Twoją indywidualną wizją. Współpracujemy z cenionymi i profesjonalnymi w branży meblarskiej markami. Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości, których dostarczają nam czołowi producenci akcesoriów w Polsce. Wyprodukowane przez nas meble na indywidualne zamówienie klienta, cieszą się nienaruszonym stanem i możliwością użytkowania przez wiele lat. To, co wpływa na ich wysoką jakość i trwałość to także najnowsze rozwiązania i innowacje meblarskie. Dzięki nim nasze meble są również niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne. Wyznajemy zasadę, że w szczegółach tkwi siła, dlatego skupiamy się nawet na najmniejszych szczegółach przy produkcji mebli. W całym jej procesie sugerujemy się zdaniem i opiniami naszych klientów, gdyż jest dla nas najważniejsze. Argumentem na profesjonalizm firmy ADIOM przy produkcji mebli na indywidualne zamówienie są cyklicznie publikowane referencje, które są wystawiane przez naszych klientów. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z niej!