Szukasz sprawdzonej firmy świadczącej profesjonalne usługi stolarskie w Lublinie? Trafiłeś pod właściwy adres!

KONTAKT:

Telefon: (81) 565-48-28
Fax:      (81) 565-48-29
Kom:     573-343-330
E-mail: kontakt@adiom.pl

Firma stolarska zajmuje się produkcją estetycznych mebli, elementów stolarki budowlanej takich, jak: drzwi, okna, czy schody, galanterii drewnianej (listw, parapetów, podłóg, boazerii), różnego rodzaju przedmiotów i akcesoriów do domu.

Usługi stolarskie opierają się często na produkcji skierowanej do indywidualnych klientów lub firm, zgodnie z ich życzeniami i preferencjami. Są one wykonywane przez wykwalifikowanych stolarzy i projektantów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę na temat różnorodnych gatunków drewna, a także potrafią dokonać oceny ich jakości oraz właściwości. Profesjonalny stolarz powinien posiadać dużą wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, zdolności artystyczne i manualne. Elementarna, ale jakże istotna w tej branży umiejętność to dopasowywanie różnych rodzajów drewna wraz z elementami, takimi jak: gwoździe, śruby. Fachowiec powinien umieć dokonać konserwacji i impregnacji drewna.

Usługi stolarskie Adiom Lublin

Jesteśmy firmą meblarską świadczącą usługi stolarskie na wysokim poziomie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Cechuje nas funkcjonalność, wysoka estetyka, rzetelność i konsekwencja w działaniu. Oferujemy: tworzenie mebli biurowych, mebli kuchennych, szaf wnękowych, mebli metalowych, mebli sklepowych, krzeseł i foteli. Wyposażamy biura, sklepy, biblioteki, apteki, sklepy, firmy, mieszkania i domy. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętów i innowacyjnych rozwiązań, a to wszystko z myślą o Państwa satysfakcji. Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie, preferencje i oczekiwania naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i precyzją. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania zamówień.

Cięcie płyt meblowych Adiom Lublin

Płyty meblowe to bardzo popularne elementy, wykorzystywane przy produkcji mebli. Są często wybierane przede wszystkim z uwagi na to, że stanowią tańszą alternatywę dla naturalnego drewna. Dzięki zastosowaniu ciętych płyt meblowych można stworzyć klimatyczną i ciekawą aranżację wnętrza. Płyty meblowe mogą stanowić materiał główny, element dekoracyjny, konstrukcyjny lub doskonale wyposażać wnętrza. Płyty meblowe w zależności od gabarytów, wytrzymałości na czynniki zewnętrzne, czy też ciężaru mają różne zastosowanie. Aby te materiały były doskonale dopasowane do wnętrza, wymagają precyzyjnego cięcia. Szukasz firmy świadczącej usługi cięcia płyt meblowych? Trafiłeś pod doskonały adres! Adiom to producent mebli biurowych, kuchennych, wnękowych, metalowych, sklepowych, foteli i krzeseł oraz mebli na zamówienie. Poza gotowymi rozwiązaniami wykonujemy usługę cięcia płyt meblowych, blatów i różnego rodzaju materiałów stolarskich. Ta usługa wykonywana jest przez nas w ramach produkcji mebli na wymiar do takich pomieszczeń, jak: kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, garderoba, biuro lub innych budynków i pomieszczeń użyteczności publicznej. Do precyzyjnego cięcia płyt meblowych, blatów i innych materiałów wykorzystujemy nowoczesny i funkcjonalny park maszynowy, który zdecydowanie ułatwia i przyspiesza naszą pracę, a także pomaga osiągnąć znakomite efekty. Używamy również innych narzędzi i specjalistycznych maszyn, które gwarantują wysoką precyzję i walory estetyczne ciętych materiałów. Aby zapewnić całkowite wykorzystanie powierzchni materiału i zminimalizować ilość niewykorzystanych fragmentów drewna, wykorzystujemy odpowiednie programy. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i wszystkie usługi wykonujemy z myślą o ich potrzebach, preferencjach i oczekiwaniach. Jesteś zainteresowany usługą? Zapraszamy do kontaktu!